Bieg Pilicy 2016

Bieg Pilicy
2016-05-08 - 2016-05-08
Praktycznie cały dzień

Lokalizacja

Miejscowość: Białobrzegi
Adres: Białobrzegi

Dyscypliny

Bieganie
Dostępne miejsca: 0
Zapisani (0) :
Dodane przez: Zdjęcie profilowe haratamharatam

Opis

Już 8 maja w Białobrzegach wystartuje Bieg Pilicy.


Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa. Dla dzieci i młodzieży zostały przygotowane specjalne ?biegi kolorowe? na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów dzięki zawartej przez burmistrza Adama Bolka umowie zapewnia firma Sport Evolution (realizator wielu imprez biegowych i maratonów w Polsce).


Trasa biegu na 10 km składa się z dwóch pętli po 5 km przebiegając ulicami miasta. Start i meta została zaplanowana na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem. Trasa będzie przebiegała m.in. ulicami Żeromskiego, Szkolną, Kościelną, Kusocińskiego Składową, Polańską i Ogrodową. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl


Oprócz biegu głównego, w którym mogą wziąć udział biegacze, którzy ukończyli 16 lat zostały przygotowane z myślą o młodszych biegi na krótszych dystansach:
Bieg Niebieski ? Roczniki 2010 i młodsi ? ok. 200m
Bieg Żółty ? Roczniki 2006 - 2009 ? ok. 400m
Bieg Czerwony ? Roczniki 2003 - 2005 ? ok. 800 m
Bieg Zielony ? Roczniki 2000 - 2002 ? ok. 1500 m

Bieg niebieski jest biegiem rodzinnym, gdyż jest to wspólny bieg dziecka z rodzicem (opiekunem).
Udział w biegu kolorowym jest bezpłatny i będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji. Można będzie tego dokonać wpisując się na listy dostępne w szkołach i przedszkolach na terenie naszej gminy lub w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zapisy rozpoczną się w kwietniu br.
Bieg Pilicy to święto biegania w Białobrzegach, dlatego każdy kto weźmie w nim udział otrzyma medal, puchar, upominek lub nagrodę.


Wszystkie szczegóły tego wydarzenia dostępne są na stronie
Zapraszamy do wspólnej zabawy oraz odwiedzenia strony internetowej www.biegpilicy.pl gdzie znajdują się wszystkie informacje o tym wydarzeniu.www.biegpilicy.pl

Zostaw komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2016 haratam.pl | Developed by haratam.pl | v 3.05
Strona wygenerowana w: 0,542 sekund