Turniej piłkarski „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka – Warszawa

56 turniej piłki nożnej - gramy o złotą piłkę
2016-06-08 - 2016-06-08
 - 

Lokalizacja

Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Rozbrat 26

Dyscypliny

Piłka nożna
Turniej
Dostępne miejsca: 0
Zapisani (0) :
Dodane przez: Zdjęcie profilowe haratamharatam

Opis

Turniej piłkarski ?Gramy o Złotą Piłkę? im. Aleksandra Zaranka to najstarsza impreza piłkarska skierowana do dziewczynek i chłopców ze szkół podstawowych oraz gimnazjum.


W roku 2016 odbędzie się już po raz 56. Spełnia ważne cele sportowo-wychowawcze: popularyzuje piłkę nożną, umożliwia młodzieży udział w atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od zajęć szkolnych oraz wyszukuje talenty piłkarskie.

Pomysłodawcą i pierwszym organizatorem turnieju ?Gramy o Złotą Piłkę? był Aleksander Zaranek ? sędzia piłkarski, główny organizator pierwszego po II wojnie światowej meczu piłkarskiego w wyzwolonej Warszawie. Całe swoje życie związał z klubem ,,RKS Okęcie?. W 1972 r. organizatorem turnieju został Stołeczny Ośrodek Sportu. Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA ( dawny WOSiR ) jest kontynuatorem tradycji Stołecznego Ośrodka Sportu. Turniej od 2002 r. nosi imię Aleksandra Zaranka.

TERMIN:
Szegóły dotyczęce terminów rozgrywek i Wielkiego Finału podamy wkrótce. Turniej jest podzielony na trzy fazy: grupową, pucharową i Finał.

ZAPISY
Drużyny do Turnieju będą mogły zapisywać się Internetowo !!!
http://aktywnawarszawa.waw.pl/

W turnieju mogą brać udział zespoły szkolne, domy dziecka, domy kultury, drużyny parafialne oraz drużyny podwórkowe. Tego typu turniej jest nie zapomnianym przeżyciem dla dzieci, podczas którego mają szanse na poznanie innych drużyn oraz zawiązania nowych przyjaźni. Zgłoszenie do turnieju jest bezpłatne.

Każdy zespół ma prawo zgłosić do turnieju 10 zawodników, w polu gra 4 zawodników + bramkarz. W skład drużyny może wejść jeden licencjonowany przez OZPN zawodnik.

Trzy grupy wiekowe w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy:
I grupa: roczniki 2000?2002 (14 ? 16 lat) gimnazjum
II grupa: roczniki 2003 ?2004 (12 ? 13 lat)
III grupa: roczniki 2005 ? i młodsi (10 ? 11 lat i młodsi

REGULAMIN:
będzie dostępny na http://aktywnawarszawa.waw.pl/

Zostaw komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2016 haratam.pl | Developed by haratam.pl | v 3.05
Strona wygenerowana w: 0,487 sekund