Turniej piłki nożnej – Kobyla Łąka 2016

2016-07-03
 - 

Lokalizacja

Miejscowość: Kobyla Łaka
Adres: Kobyla Łaka

Dyscypliny

Piłka nożna
Turniej
Dodane przez: Zdjęcie profilowe haratamharatam

Opis

VII Turniej o puchar Kobylej Łąki

Kobylska młodzież ma ponownie przyjemność, zaprosić wszystkich sympatyków na kolejny turniej piłki nożnej. Lokalizacja boiska niezmienna od lat w centrum naszej miejscowości.
Data. 3.07.2016 Godz. 10:00


Wszystkie chętne drużyny do wzięcia udziału są mile widziane, zapowiada się dobra zabawa, czysto sportowa rywalizacja i wiele emocji - jak co roku.
Przypominamy, iż obrońcą tytułu naszego turnieju jest drużyna Zgliczyna Witowego, która wygrała turniej w 2014 jak i 2015 roku.

Do spraw organizacyjnych;
- Kontakt: 514176282 (Damian)
- Wpisowe 50 zł (najlepiej przed turniejem)
- Ograniczona ilość miejsc (12 drużyn)
- System gry (5 w polu + bramkarz)
- Czas trwania meczu: DO USTALENIA
- Przedstawiciel drużyny jest proszony o kontakt z organizatorem w celu zgłoszenia drużyny (KLIKNIĘCIA WEZMĘ UDZIAŁ NIE SĄ BRANE POD UWAGĘ WZGLĘDEM UCZESTNICTWA)
- Zapewniamy nagrody (więcej informacji wkrótce)

Wydarzenie z poprzedniego roku:
https://facebook.com/events/1594133257534938WAŻNE:

Uczestnictwo w rozgrywkach jest dobrowolne. Uczestnicy turnieju grają na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe kontuzje, a ewentualne ubezpieczenia zawodnicy i zespoły załatwiają we własnym zakresie. Zawodnicy zobowiązani są do czystej i sportowej rywalizacji, kulturalnej postawy na boisku i poza nim.
Organizator nie ubezpiecza zawodów i zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Organizator nie ponosi żadnych kosztów związanych z uczestnictwem poszczególnych drużyn i zawodników w turnieju.

Zostaw komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2016 haratam.pl | Developed by haratam.pl | v 3.05
Strona wygenerowana w: 0,446 sekund