VI mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej

2016-06-17
Praktycznie cały dzień

Lokalizacja

Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Gdańska 163a

Dyscypliny

Piłka nożna
Turniej
Dodane przez: Zdjęcie profilowe haratamharatam

Opis

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w dniu 17 czerwca 2016 roku na stadionie imienia Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszcz odbędą się

VI MISTRZOSTWA POLSKI w Piłce Nożnej Branży Kolejowej
o PUCHAR POLSKIEJ IZBY PRODUCENTÓW URZĄDZEŃ I USŁUG NA RZECZ KOLEI

Serdecznie zapraszamy do udziału w mistrzostwach poprzez zgłoszenie drużyny do rozgrywek. Wzorem lat ubiegłych VI edycja turnieju ponownie odbędzie się na obiektach bydgoskiego „Zawiszy”. Rozgrywki grupowe rozegrane zostaną na boiskach treningowych. Płyta główna stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka, na którym w przeszłości odbywały się mecze Polskiej reprezentacji, spotkania ekstraklasy i europejskich pucharów oraz największe lekkoatletyczne zawody, będzie areną meczów ćwierćfinałowych, półfinałowych oraz finałów mistrzostw.

Doświadczenia zebrane podczas kolejnych edycji oraz ranga sprawiły, że zaufaniem obdarzyło nas liczne grono uczestników oraz sponsorów. Ich zaangażowanie pozwala na zapewnienie uczestnikom profesjonalnej opieki i obsługi podczas turnieju oraz atrakcyjnych nagród. Natomiast współpraca z PZPN zapewnia obsługę sędziowską na najwyższym poziomie.

Tytuł Mistrza Polskiej Branży Kolejowej będzie bronić drużyna KOLREM s.c.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w trakcie formowania REPREZENTACJI IZBY, w skład której wchodzić będą przedstawiciele firm członkowskich. Będzie nam miło, jeśli zdecydujecie dołączyć do naszej reprezentacji. Trening przed mistrzostwami, odbędzie się dnia 16 czerwca 2016r. o godz 17.00

Turniej kończy się wieczorem klubowym w „PUB JACK” na bydgoskiej starówce.

Rywalizacja sportowa drużyn to idealny sposób na integrację środowiska kolejarskiego i promocję firmy. Nawiązane przyjaźnie i relacje przynoszą w przyszłości efekty w kontaktach zawodowych dlatego serdecznie zapraszamy do osobistego udziału w zawodach oraz delegowanie pracowników-sportowców z Waszej firmy.

Zgłoszenia drużyn przyjmuje p. Łukasz Kubiak tel. 508-501-012 e-mail: l.kubiak@izbakolei.pl

Zostaw komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2016 haratam.pl | Developed by haratam.pl | v 3.05
Strona wygenerowana w: 0,562 sekund